רכבי יוקרה לחתונות ואירועים חשובים

מזל טוב! יום החתונה קרב ובא, ואיתו שלל ההתארגנויות וכל הדברים שצריך לסגור. אין ספק שיום החתונה נחשב לאחד הימים החווייתיים ביותר בחיי הזוג כשהמטרה היא ליהנות מהרגעים היפים ויחד עם זאת להקל על הלחץ. השכרת רכב ליום החתונה היא בהחלט הזדמנות טובה להרגיש את יום החתונה במלוא עוצמתו לצד הנוחות והפשטות שהוא מציע. אז מה זה בעצם השכרת רכב לחתונה ולמה כדאי לשים לב לפני שבוחרים אחד כזה?

השכרת רכב לחתונה – נוחות לפני הכל

הרכב ליום החתונה יהיה הרכב שילווה אתכם החל משעות הבוקר, דרך הצילומים ועד כניסתכם לאולם. בראש ובראשונה – חשוב שהוא יהיה רכב ממוזג ונוח לנסיעה גם בעבור מי שיושב מאחור, כשכבר החל מהצהריים אתם תהיו לבושים כחתן וכלה ומאופרים ותתחילו את מסע הצילומים שלכם. רכב שאינו נוח, צפוף והמזגן לא מתפקד בו יפגע במראה שלכם ויתכן שגם בהרגשה הקלילה והטובה שלכם. 

בחרו את הרכב בהתאם למסלול הנסיעה שלכם

אם בחרתם לעשות את התמונות שלכם בסמטאות צרות או באזורים שוקקים, כדאי לקחת בחשבון שרכב גדול יתקשה למצוא חניה ועלול לשרוף זמן יקר. יחד עם זאת, אין ספק שהרכבים הגדולים יותר הם גם המפנקים יותר. התאמת גודל הרכב למסלול הנסיעה ולמקומות העצירה לצילומים תבטיח לכם נוחות מקסימלית בנסיעה תוך ניצול הזמן שלכם בצורה טובה. יחד עם זאת, חשוב מאוד שהבגאז' של הרכב יהיה גדול מספיק כדי להכיל את הציוד של החתן והכלה, של השושבינים והמלווים שלהם.

תוספות שעושות את החיים לקצת יותר קלים

 חלונות כהים או ווילונות שימנעו מהשמש לפגוש אתכם, אפשרות להטענה מרובה של טלפונים, כבל AUX כדי לשמוע את המוזיקה שתרגיע אתכם ואפילו כרטיס סים עם WIFI שיאפשר קליטה טובה יותר של האינטרנט גם בתוך הרכב. כל אלה מטרתם להפוך את היום הלחוץ והרגיש ליום נינוח ולאפשר לכם להגיע לרגע השיא של הערב כשאתם לא מותשים.

רכב בטיחותי ואמין

ביום כזה עמוס ומרובה בנסיעות, הדבר האחרון שאתם צריכים זה רכב להסתבך איתו בכביש. בחרו רכב שידוע כאמין, והשכירו אותו רק מחברה גדולה ומוכרת. בכך תוכלו להבטיח שהרכב מתוחזק ומטופל ושלא יהיה מצב שתפגשו בתקלות טכניות במהלך הדרך. 

השכרת רכב לחתונה – למה דרך חברת AVIS?

 חברת AVIS היא החברה בעלת המוניטין גבוה בישראל. בהתאם לכך, יש לה מגוון רחב של סוגי רכבים בטוחים ומתוחזקים שיעניקו לכם את התחושה האקסקלוסיבית של יום החתונה. לצד הפאר והנוחות, החברה מעניקה שירותי דרך 24/7 לכל צרה שלא תהיה, נגישות מהירה ושירות מצוין במטרה לאפשר לכם לחוות את היום על הצד הטוב ביותר וליהנות ממנו.                 

כמה טיפים ודגשים לשוכרים רכב ליום החתונה

  • עם לקיחתכם את הרכב אתם מקבלים אותו כשהוא מתודלק באופן מלא, לכן חשוב לא לשכוח להחזיק אותו מתודלק.
  • ביום הארוך אתם תבלו שעות רבות ברכב, לכן מומלץ להשכיר רכב נוח ומרווח.
  • כדאי שמי שאמור לנהוג על הרכב בפועל, בין אם הוא החבר של החתן או איש משפחה, יוודא שהרכב נוח לנהיגה ושהוא מצליח לתפעל אותו בקלות. אם מדובר בנהג גבוה או נמוך באופן חריג, יש לוודא התאמה למושב מראש.
  • למרות האווירה השמחה, יש להקפיד על כך שנהג הרכב ישן שינה טובה ומלאה וכמובן לא ישתה אלכוהול במהלך היום כדי שהכל יעבור בשלום.