לשיחה עם נציג
הכנס מספר טלפון ונציגנו יחזור אליך טלפונית בהקדם
אנא הזן מספר חוקי
יש לבחור שירות
תודה על פנייתך!

זקוקים לרכב לנסיעה לצפון ותחבורה ציבורית זה לא בא בחשבון? מגיע אליכם אורח כבוד ובא לכם לקבל אותו ברכב יוקרתי? עמוסים בסידורים והתרוצצות ממקום למקום ורכב יסדר לכם את היום? השכרת רכב ליום אחד היא הפתרון המושלם כשצריכים רכב צמוד רק ליום אחד עם מגבלת ק"מ גבוהה, והיא מתאימה לכולם. בלי לבקש טובות מאחרים ובלי להחליף אוטובוסים – תתפנקו עם אחד ממגוון הרכבים הנהדרים של AVIS, סעו לשלום וחזרו בשלום.

השכרת רכב ליום אחד - איך נבחר את הרכב המתאים לנו?

בדרך כלל, כשמדובר בהשכרת רכב ליום אחד, אנחנו יודעים למה הרכב דרוש לנו וממוקדים בצרכים שלנו. את הרכב המתאים להשכרה כדאי לבחור לפי מספר פרמטרים:

  • גודל וסוג הרכב – חשוב לתכנן מראש כמה אנשים אתם מתכוונים להסיע והאם יש צורך בתא מטען גדול.
  • אבזור – בחרו את הרכב המתאים לכם בהתאם לסוג הנסיעה. רוב הרכבים שלנו מצוידים במערכת מולטימדיה מסוג CARPLAY, המותאמת למכשירי אייפון ואנדרואיד.
  • הרגל נסיעה – בעיקר כי מדובר בהשכרה של רכב ליום אחד, ולכן לא יהיה לכם זמן להתרגל לרכב שונה מהרכב אליו אתם רגילים. אם אתם בדרך כלל נוהגים ברכב נמוך, אנחנו ממליצים שתבחרו ברכב נמוך לצורך השכרת רכב ליום אחד.
  • סוג הנסיעה – נסיעה בעליות או ירידות היא שונה מנסיעה על דרך מישור, ומצריכה רכב חזק יותר. ככל שתוואי הדרך מורכב יותר, כך מומלץ לבחור ברכב שיש לו מנוע עם סמ"ק גבוה.

מהם היתרונות של השכרת רכב ליום אחד?

כל היתרונות שאפשר לחשוב עליהם אך קודם כל נוחות, מבלי להיות תלויים בלו"ז של תחבורה ציבורית וללא הצורך להשתמש ברכב של אדם אחר - השכרת רכב ליום אחד מאפשרת לכם מקסימום גמישות. הזמן שלכם, הדרך שלכם, הטמפרטורה המועדפת עליכם במזגן ואפילו המוסיקה האהובה עליכם. סיבה נוספת להעדפה של השכרת רכב היא הקורונה: אנשים רבים שהיו נוהגים להשתמש בתחבורה ציבורית גם לנסיעות ארוכות, מעדיפים להשכיר רכב ליום אחד וכך להימנע מהתקהלויות.

מה חשוב לבדוק לפני?

רגע לפני שמשכירים את הרכב, חשוב לבדוק אודות הביטוח, מה הוא מעניק לכם ועל מה תצטרכו לשלם במקרה של תאונה, חלילה, או נזק לרכב. כמו כן, אם אתם מעוניינים להחזיר את הרכב בסניף אחר מהסניף ממנו אספתם אותו – כדאי לתאם זאת מראש מולנו ולוודא היתכנות: כך תוכלו, במידת הצורך, להשאיר לכם את אופציית הארכת זמן ההשכרה בעוד מספר שעות או כמה ימים. מה עוד? בדקו שרישיון הנהיגה שלכם בתוקף ועליכם, ושיש לכם איך להגיע לסניף כדי לאסוף את הרכב שבחרתם. בדקו שאתם מקבלים את הרכב עם טנק דלק מלא – כי כך תצטרכו להחזיר אותו.

השכרת רכב ליום אחד עושים רכב ב-AVIS

AVIS היא החברה המובילה בישראל להשכרת רכבים לכל תקופה. אצלנו תוכלו ליהנות מצי רכבים מסוגים שונים להשכרה יומית. כלל הרכבים מתוחזקים ומטופלים לחוויית נהיגה ונסיעה נעימה ובטוחה. זקוקים להשכרת רכב ליום אחד? נשמח לסייע לכם עם תנאי השכרה מעולים.