רכב מסחרי הוא רכב גדול המותאם למשימות שונות. השכרה של רכב מסחרי יכולה לעלות כצורך חד-פעמי או לטווח ארוך, מסיבות אישיות ועסקיות או מסחריות כאחד. זקוקים להשכרה של רכב מסחרי ולא יודעים איך להחליט? הכנו לכם מספר טיפים שיסייעו לכם לדעת מתי נכון לבחור באפשרות של השכרת רכב מסחרי וכיצד לבחור את סוג הרכב המתאים לכם.

באילו מקרים השכרת רכב מסחרי היא אידיאלית?
משימות ספציפיות – אישי ועסקי

רכב מסחרי לא חייב לשמש לצרכים מסחריים בלבד. משימות ספציפיות יכולות להיות אישיות או עסקיות. למשל, מעבר דירה עצמאי וצורך ברכב גדול או משימה בעבודה – העברת ציוד / הסעת עובדים ליום עיון וכדומה. השכרת רכב למשימות ספציפיות יכולה להיות לפרק זמן קצר או ארוך – כמובן שתלוי בצרכים שלכם.

חלק מצי הרכבים
במקרים מסוימים, השכרה של רכב מסחרי יכולה להוות חלופה לרכב חסר או כשהיקף העבודה גדל ולפחות כעת אנחנו לא רוצים לקנות רכב מסחרי נוסף. הרכב השכור יהווה חלק מצי הרכבים של החברה. במקרים כאלה השכרת הרכב יכולה להיות לפרק זמן ארוך יותר של מספר שבועות עד מספר חודשים.

אירועים בלתי צפויים
הרכב מושבת? חברת ההובלה הבריזה ערב לפני? נפלה עליכם משימה שמצריכה מכם רכב גדול? שווה לבדוק אופציה של השכרת רכב מסחרי, גם אם זה מעכשיו לעכשיו. ב-AVIS נשמח לעשות עבורכם את המיטב כדי להשלים את החסר.


כל מה שצריך לקחת בחשבון בהשכרת רכב מסחרי

  • סוג רישיון נהיגה – רכב מסחרי הוא לא רכב פרטי, והוא מצריך רישיון מתאים. לפני הזמנת הרכב, בדקו שהוא מתאים לסוג הרישיון שיש לכם או לנהג שלכם. ככלל,
    כל מי שהוציא רישיון נהיגה עד 2007, יכול לנהוג ברכב של עד 4 טון, ומי שאחרי 2007 - רק עד 3.5 טון.
  • גודל – גודל הרכב מושפע, כמובן, ממספר האנשים שיעלו על הרכב וגם מהציוד. פעמים רבות גם כשמספר הנוסעים הוא לא גדול, הציוד הוא רב והרכב המסחרי משמש גם לזה.
  • תוואי הנסיעה – נסיעה לים המלח תהיה שונה מנסיעה לנתניה. ככל שמסלול הנסיעה שלכם מורכב יותר, וכולל נסיעה בעליות או ירידות, עדיף שתבחרו ברכב מסחרי בעל נפח מנוע חזק יותר.
  • וו גרירה – פעמים רבות בהשכרה של רכב מסחרי יש צורך בוו גרירה למשימות מקיפות. כל הטנדרים שלנו מגיעים עם וו גרירה לשימושכם.
  • תקציב – עבור מרבית האנשים, מה שיקבע את גבולות המסגרת זה התקציב. אמנם השכרת רכב מסחרי כוללת את כל מה שצריך לנסיעה בטוחה, אך היא לא כוללת דלק. בהתאם לתקופת ההשכרה, מומלץ לקחת בחשבון גם את ההוצאה הזו ולשקלל אותה בבחירת הרכב. רכבים ששוקלים מעל 4 טון נחשבים כהוצאה מוכרת למס, וניתן להתקזז על המע"מ במלואו.
  • השכרת רכב מסחרי ב-AVIS

AVIS היא החברה המובילה בישראל להשכרת רכבים. אצלנו תוכלו ליהנות מצי רכבים מסחריים להשכרה למגוון מטרות. כלל הרכבים מתוחזקים ומטופלים לחוויית נהיגה ונסיעה נעימה ובטוחה. זקוקים להשכרת רכב מסחרי? נשמח לסייע לכם עם תנאי השכרה מעולים.