השכרת רכב בחול מבצעים

הצעות אטרקטיביות

*מחירים מיוחדים
 המחירים הינם החל מ- ותקפים להשכרה של יום אחד בהשכרה בת 7 ימים לרכב מקבוצה A

(לדוגמא: הולנד - Kia Picanto)
המחירים כוללים: ק"מ ללא הגבלה, כיסוי ביטול השתתפות עצמית, מס נמל, מע"מ מקומי.
השכרת רכב ללא דמי ביטול למשלמים עד 30/06/2022, ובלבד שהשוכר יודיע על ביטול העסקה *24 שעות לפני המועד הקבוע בשובר כמועד לקיחת הרכב.
*במדינות סקנדינביה ואיחוד אמירויות 72 שעות.

תכנית "הכל כולל הכל"
בלעדי ומיוחד ב- Avis : תוכנית להשכרת רכב הכוללת ביטוח ביטול השתתפות עצמית במדינות מרכזיות באירופה : "הכל כולל הכל". 
התוכנית מציעה ללקוח מחיר אחד סופי, הכולל את כל מרכיבי ההוצאות הכרוכות בהשכרת רכב בחו"ל (כיסויים, מסים, וכו'), הוצאות שהלקוחות לא תמיד ערים להן, והן מפתיעות אותם בעת התשלום. 
בנוסף, כוללת התוכנית "אפס השתתפות עצמית" – ביטול תשלום השתתפות עצמית במקרה של נזק לרכב השכור. 
היתרון הגדול בתוכנית, מעבר לשקיפות ללקוח, הוא נושא ביטול ההשתתפות העצמית, Avis הינה חברת ההשכרה הראשונה והיחידה שאינה מחייבת את לקוחותיה במסגרת התוכנית בתשלום ההשתתפות העצמית במקרה של נזק או גניבה. באופן רגיל נדרשים שוכרי רכב לשלם השתתפות עצמית ולהגיש בקשת החזר עם שובם לארץ. סכומי כסף אלו עלולים להביא את הלקוח למיקסום של כרטיס האשראי שלו ולהרס חופשתו. 
המחירון תקף ב-12 המדינות המרכזיות באירופה, אליהן נוסעים למעלה מ-80% מהישראלים היוצאים לחופשה באירופה. ביניהן: צרפת, אנגליה, גרמניה, שוויץ ספרד ועוד. 
מחירי התוכנית כוללים: קילומטראז' ללא הגבלה, כיסויים, מע"מ, מיסים מקומיים, מס כבישים, ופטור מהשתתפות עצמית במקרה של תאונה או נזק לרכב.

כל הזמנה חייבת להיות מאושרת על ידי מוקד ההזמנות של Avis במייל או בטלפון. לבירורים בנושא ניתן לפנות אל מוקד ההזמנות בטלפון 2722* או 1-700-700-2222