מדיניות ביטולים השכרת רכב בחול

מדיניות ביטולים השכרת רכב בחול

מדיניות ביטולים השכרת רכב בחו"ל

  • דמי ביטול - בהתאם להוראות סעיף 14ג' לחוק הגנת הצרכן, הנך רשאי/ת לבטל את עסקת שכירות הרכב כמפורט בשובר בתוך ארבעה עשר (14) ימים ממועד הנפקת השובר אך לא פחות משני ימי עסקים, שאינם ימי מנוחה בישראל, לפני המועד הקבוע בשובר כמועד לקיחת הרכב. במקרה כזה, נהיה רשאים לחייב אותך בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% מסכום השובר, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם
  • למשלמים עד 31/12/2024, ניתן לבטל את ההזמנה ללא גביית דמי ביטול עד 24 שעות, ועד 72 שעות במדינות סקנדינביה ואיחוד האמירויות הערביות, לפני המועד הקבוע בשובר (שעון מקומי במדינת לקיחת הרכב) כמועד לקיחת הרכב.
  • דמי אי הגעה - היה ומועד הודעת הביטול הינו פחות מ-24 שעות לפני המועד הקבוע בשובר (שעון מקומי במדינת לקיחת הרכב) כמועד לקיחת הרכב, או 72 שעות במדינות סקנדינביה, או היה ולא תגיע לקחת את הרכב השכור, תחויב בדמי אי הגעה ('no show fee') בסכום של עלות השובר במלואו או 350 שקלים חדשים כולל מע"מ, לפי הנמוך מבניהם.
  • היה ומועד הודעת הביטול הינו פחות מ-72 שעות לפני המועד הקבוע בשובר (שעון מקומי במדינת לקיחת הרכב) כמועד לקיחת הרכב במדיניות איחוד האמירויות הערביות או היה ולא תגיע לקחת את הרכב השכור, תחויב בדמי אי הגעה ('no show fee') בסכום של עלות השובר במלואו.

 

  • ניתן להודיע ל-AVIS על ביטול הזמנה באחת הדרכים הבאות:

(א) בדוא"ל לכתובת: [email protected];

(ב) בטלפון למוקד ההזמנות של AVIS  במספר 2722* בין השעות:

בימי א'-ה' 8:00-17:00,

בימי ו' 8:00-13:00;

(ג) במשלוח דואר רשום לכתובת: המסגר 10, לוד 7129807 (ממוען לידי AVIS)