ליסינג תפעולי ב-Avis - הכל כלול כבר בפנים:

כיסוי ביטוחי מלא - חובה ומקיף. אחזקה שוטפת הכוללת תיקונים וטיפולים שוטפים - על פי הנחיות היצרן. רכב חילופי מדגם דומה, רישוי שנתי, כולל תשלום אגרת רישוי ואגרת רדיו. שירותי שינוע בכל רחבי הארץ וביצוע טסט. שירותי דרך וגרירה. מוקד חירום לתאונות ותקלות - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

ליסינג תפעולי ב-Avis - יתרונות לעסקים:

חברת Avis מתמחה בניהול ציי רכב, ולכן, אנחנו נדאג לכל טיפול, קטן כגדול – הכול כדי שלך לא יהיו כל דאגות. נושא הסיכון בירידת ערך הרכב ובהוצאות התחזוקה הבלתי צפויות מוסר ממך, שכן אינך רוכש/ת את הרכב ולא נדרש/ת לממן כל תיקון. עסקת הליסינג התפעולי מקבעת מראש את ההוצאות הקשורות לרכב ומונעת כל "הפתעות" ותשלומים לא צפויים. הזמן שלך יקר ועם הליסינג התפעולי של Avis את/ה חוסך/ת אותו, שכן, אינך צריך/ה לטפל בבעיות הקשורות לכלי הרכב – אנחנו נעשה בשבילך הכול! כך תוכל/י להתפנות לעיסוקך המרכזי – העבודה שלך...

ליסינג תפעולי ב-Avis - החיסכון הכלכלי:

העסקה נרשמת לצורכי מיסוי כהוצאה ולא כהשקעה. הקדמת הוצאות לצרכי מס – במקום הפחתת הרכב ב- 60 חודשים. הקלה על תזרים המזומנים על-ידי הוצאה כספית מתוכננת וידועה מראש במקום רכישה בסכום גבוה. Avis מציגה את Avis Friendly - מנגנון ייחודי המאפשר לך לשלוט על הוצאות הליסינג שלך, להזמין טיפולים ולנהל את צי הרכב דרך האינטרנט.

מועדון הלקוחות של Avis

הצטרפו היום למועדון הלקוחות שלנו שלנו וקבלו מבצעים,חדשות והטבות ישירות לפני כולם!

פריסת סניפים ארצית

ל Avis ישראל 31 סניפים להשכרה ומכירת רכב הפזורים בכל הארץ מנהריה בצפון ועד אילת בדרום.