ליסינג תפעולי ב- AVIS החברה המתמחה במתן שירותי רכב ללקוחות עסקיים בארץ.

עם למעלה מ-2,000 לקוחות עסקיים מהחברות המובילות בשוק ויותר מ-25,000 כלי רכב, כשהכול מנוהל בסטנדרטים בינלאומיים עם למעלה מ-2,000 לקוחות עסקיים מרוצים.

אין ספק ש- AVIS היא הבחירה הטובה ביותר, לניהול צי הרכב שלך, עם שירות ואיכות ע"י צוות מיומן ומקצועי בפריסה של 29 נקודות שירות בפריסה ארצית ומוקד 24/7.

לפרטים נוספים התקשרו לטלפון 03-6170099

ממחלקת השירות של Avis
אנו ב- Avis רוצים לתת לכם את השירות הטוב ביותר, לכן חשוב לנו להיות שם בשבילכם כשאתם צריכים אותנו. תחת עסקת הליסינג Avis מספקת ללקוחותיה תחזוקה מלאה, שירות סביב השעון מכל מקום בארץ, ליווי מקצועי ושירות אישי, חילוץ וגרירה, רכב חלופי, טיפולים תקופתיים ותיקונים תוך הקפדה על סטנדרט בטיחות גבוה, והכי חשוב, אתה מקבל את השירות הטוב ביותר מחברה שמשתדלת יותר בשבילךץ ניתן לפנות אלינו באופן מקוון, 24 שעות ביממה לפתיחת פניה, משלוח הצעה ואנו נחזור אליכם תוך 3 שעות בשעות הפעילות ועד לשעת סגירת יום הפעילות.
ליסינג תפעולי ב-Avis - הכל כלול כבר בפנים:
כיסוי ביטוחי מלא - חובה ומקיף. אחזקה שוטפת הכוללת תיקונים וטיפולים שוטפים - על פי הנחיות היצרן. רכב חילופי מדגם דומה, רישוי שנתי, כולל תשלום אגרת רישוי ואגרת רדיו. שירותי שינוע בכל רחבי הארץ וביצוע טסט. שירותי דרך וגרירה. מוקד חירום לתאונות ותקלות - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
ליסינג תפעולי ב-Avis - יתרונות לעסקים:
חברת Avis מתמחה בניהול ציי רכב, ולכן, אנחנו נדאג לכל טיפול, קטן כגדול – הכול כדי שלך לא יהיו כל דאגות. נושא הסיכון בירידת ערך הרכב ובהוצאות התחזוקה הבלתי צפויות מוסר ממך, שכן אינך רוכש/ת את הרכב ולא נדרש/ת לממן כל תיקון. עסקת הליסינג התפעולי מקבעת מראש את ההוצאות הקשורות לרכב ומונעת כל "הפתעות" ותשלומים לא צפויים. הזמן שלך יקר ועם הליסינג התפעולי של Avis את/ה חוסך/ת אותו, שכן, אינך צריך/ה לטפל בבעיות הקשורות לכלי הרכב – אנחנו נעשה בשבילך הכול! כך תוכל/י להתפנות לעיסוקך המרכזי – העבודה שלך...
ליסינג תפעולי ב-Avis - החיסכון הכלכלי:
העסקה נרשמת לצורכי מיסוי כהוצאה ולא כהשקעה. הקדמת הוצאות לצרכי מס – במקום הפחתת הרכב ב- 60 חודשים. הקלה על תזרים המזומנים על-ידי הוצאה כספית מתוכננת וידועה מראש במקום רכישה בסכום גבוה. Avis מציגה את Avis Friendly - מנגנון ייחודי המאפשר לך לשלוט על הוצאות הליסינג שלך, להזמין טיפולים ולנהל את צי הרכב דרך האינטרנט.

תודה על פנייתך!

.פרטייך נקלטו במערכת והועברו להמשך טיפול המחלקה

משהו השתבש, אנא נסה שוב

רוצים שאחד מנציגנו יחזור אליכם?

השאירו פרטים מלאים וכבר אנחנו איתכם

נרשמת לקבלת ניוזלטר של חברת Avis ישראל.