ווולו  הינה יצרנית רכב שבדית המייצרת כלי רכב מסחריים, כלי רכב פרטיים, אוטובוסים וציוד הנדסי כבד. החברה הוקמה בשנת 1926 בעיר גוטנבורג שבשבדיה. בשנת 1999 נמכר מותג המכוניות הפרטיות לחברת פורד האמריקאית שהמשיכה לייצר את המותג ולמכור אותו תחת אותו השם. זאת עד המשבר הגדול של שנת 2008. לאחר מכן, בשנת 2010 נמכר המותג ליצרנית המכוניות הסינית ג'ילי. משמעות השם של וולוו הנה "אני מתגלגל"

החברה עצמה מעסיקה 80,000 עובדים ברחבי העולם, עם מפעלים ב-25 מדינות שונות והיא נמכרת ב-185 מדינות שונות. במשך השנים וולוו בנתה לעצמה שם ומוניטין של חברה הדואגת לאמינות, ובטיחות. הסמל של החברה לדוגמא, הינו סמל של איגוד תעשיות הפלדה השבדי, שאומץ על ידי החברה כביטוי לשימוש בפלדה השבדית שנחשבת לחזקה ואיכותית מאוד.

להצעת מחיר

דגמי וולוו

מיין רכבים לפי
לפרטים נוספים בחר להשוואה 190 קונים מתענינים ברכב זה

וולוו XC-60 INSCRIPTION
2019


5 דלתות
5 מושבים
גיר אוטומטי
מנוע 1969

לפרטים נוספים בחר להשוואה 41 קונים מתענינים ברכב זה

וולוו XC-60 INSCRIPTION
2019


5 דלתות
5 מושבים
גיר אוטומטי
מנוע 1969

הדגמים השונים של מכוניות וולוו נחשבים לרכבי יוקרה של ממש, וכל המכוניות של החברה רחבות מאוד ומרווחות מאוד. כיום הדגמים המובילים את החברה הם בעיקר דגמים כדוגמת S60 או S80 ו-V40 שהינן מכוניות משפחתיות וכן גם XC90  ו- XC60  שהינם רכבי 4x4. מדובר על רכבים איכותיים במיוחד עם חוויית נסיעה משודרגת. מבחינת וולוו, אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מייצרים את המכוניות השונות של החברה הינו להעניק לאנשים תחושה שהם מיוחדים ושהם נוסעים ברכבים הטובים ביותר בעולם.

דגמים נוספים של וולוו

>>לחץ להשוואת רכבים רכבים להשוואה/הסרה

הניוזלטר של Avis

הירשמו היום לניוזלטר של Avis וקבלו מבצעים, חדשות והטבות ישירות לפני כולם!

פריסת סניפים ארצית

ל Avis ישראל 31 סניפים להשכרה ומכירת רכב הפזורים בכל הארץ מנהריה בצפון ועד אילת בדרום.

לשיחה עם נציג
הכנס מספר טלפון ונציגנו יחזור אליך טלפונית בהקדם
אנא הזן מספר חוקי
יש לבחור שירות
תודה על פנייתך!