לשיחה עם נציג
הכנס מספר טלפון ונציגנו יחזור אליך טלפונית בהקדם
אנא הזן מספר חוקי
יש לבחור שירות
תודה על פנייתך!

מפה לשם, הכי קל, פשוט ובטוח עם AVIS

בואו נעשה את זה פשוט - להשכיר רכב לכל מקום בארץ לכל מטרה, תוך דקות ובכמה קליקים קצרים. בכל סניף יחכו לכם מגוון ענק של כלי רכב חדשים ומתקדמים ושירות ברמה בינלאומית, אז לכם נשאר רק לבחור לאן נוסעים. אנחנו נדאג לכל השאר.

location
14 תחנות ברחבי הארץ
flight
החזרה מהירה בנתב"ג
מגוון סוגי רכב
רכבי יוקרה ורכבים היברידיים
הדגמים החדשים והמתקדמים
מוקד שירות 24/7

שירותי השכרת רכב בארץ

השכרת רכב בארץ אינה רק פתרון מעולה לחופשה קצרה או טיול. לקוחותינו הרבים בוחרים לשכור רכב גם לפגישות עסקים, ימי סידורים מחוץ לעיר ואפילו למטרות של מעבר דירה או העברות אחרות.

בתקופה שזמן הוא מצרך כל כך יקר, רבים מוצאים שפתרון כדוגמת השכרת רכב לחודש, שבוע או אפילו רק לסופשבוע ספציפי, יכול להיות הרבה יותר משתלם ויעיל.

חברת Avis גאה להיות חברת השכרת הרכב בישראל עם המוניטין הגבוה והמכובד ביותר. ברשותנו צי רכבים רחב ומגוון, עם דגמים המתאימים לכל מטרה וכמות נוסעים, שישרתו אתכם לתקופות קצרות וארוכות כאחד, בזמינות מיידית ואיכות ללא תחרות.

Avis - הרבה יותר מהטוב ביותר!

למה דווקא Avis?

כאשר אתם בוחרים בשירות השכרת רכב בארץ Avis, אתם יודעים שאתם מקבלים איכות בינלאומית. במשך כל שנות הפעילות של החברה, שירתנו בנאמנות לקוחות בכל רחבי העולם, עם צי רכבים ענק, מגוון, מטופל וחדיש, ועם סטנדרט שירות שאין שני לו. פריסת הסניפים הנוחה שאנו מציעים מאפשרת לכם לאסוף ולהחזיר רכבים מצפון ועד דרום (ואף בהזמנה אונליין כאן דרך אתר האינטרנט), לפי נוחיותכם.

נסיעה טובה!

שאלות נפוצות

האם ניתן להבטיח דגם ספציפי בזמן השכרת הרכב?

לא. ההזמנה היא לקבוצת רכב בלבד ולא לרכב מדגם מסוים.

מהי המדיניות לגבי ביטול הזמנה בארץ ?

דמי ביטול עסקה :בהתאם להוראות סעיף 14ג' לחוק הגנת הצרכן, הנך רשאי/ת לבטל את עסקת שכירות הרכב כמפורט בשובר בתוך ארבעה עשר (14) ימים ממועד הנפקת השובר אך לא פחות משני ימים עסקים, שאינם ימי מנוחה בישראל, לפני המועד הקבוע בשובר כמועד לקיחת הרכב. במקרה כזה, נהיה רשאים לחייב אותך בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% מסכום השובר, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם. את הודעת הביטול יש למסור טלפונית לגורם ממנו בוצעה ההזמנה. בוצע הביטול שלא במסגרת המועדים הנ"ל נהיה רשאים לחייבך בדמי ביטול בסך 200 ₪ כולל מע"מ. על אף האמור לעיל, במידה ולא תגיע לקחת הרכב השכור בסניף ההשכרה בחו"ל במועד שנקבע בשובר, וזאת מבלי למסור הודעת ביטול של עסקת השכירות לפני מועד תחילתה, תחויב בדמי אי-הגעה - "no show fee" בשיעור של 350 ₪ כולל מע"מ. במידה ולא תגיע לקחת הרכב השכור בארץ, תחויב בדמי אי הגעה בשיעור של יום שכירות בהתאם להזמנה.

האם ניתן לעשן ברכב השכור?

חל איסור על עישון בכל כלי הרכב השכורים. בסיום תקופת ההשכרה, הרכב השכור ייבדק ובמידה וימצאו סימני עישון (ניחוח עשן סיגריות, אפר במאפרות או ברכב וכיו"ב) על הלקוח יוטל קנס בגין כך.

האם הנהג הנוסף רשאי להחזיר את הרכב השכור?

בהחלט :) ככול שהנהג שמחזיר את הרכב נרשם כנהג נוסף.

מי אמר שקשר זה דבר מסובך

כשזה מגיע לשירות, AVIS אתכם בכל דרך, בדיוק איך שנוח לכם

נרשמת לקבלת ניוזלטר של חברת Avis ישראל.