השכרת רכב באוסטריה -טיפים לנהיגה 

רישיונות

חובה לשאת רישיון נהיגה בתוקף ובנוסף, רישיון הרכב וטפסי הביטוח שהונפקו על ידי Avis כל זמן הנסיעה. בעת השכרת רכב באוסטריה יש צורך ברישיון נהיגה בינלאומי.

הגבלת מהירות

שטח בנוי – 50 קמ"ש.
כבישים ראשיים שמחוץ לערים – 100 קמ"ש.
כביש מהיר – 130 קמ"ש.
ישנם כבישים מהירים שבהם המהירות מוגבלת ל-110 קמ"ש בלילה.

הגבלת אלכוהול

50 מ"ג לכל 100 מ"ל של דם בכל המקרים.
חובה לעבור בדיקת נשימה במקרה ושוטר מבקש.
השכרת רכב באוסטריה

תקנות נוספות

חובה לחגור חגורות בטיחות מלפנים ומאחור, ילדים מתחת לגיל 12 חייבים לשבת במושב האחורי אסור לעבור נתיב כשיש פס צהוב רציף באמצע הכביש.
חובה להחזיק ברכב ערכת עזרה ראשונה ומשולש אזהרה.
בעת השכרת רכב באוסטריה חשוב לדעת שמותר לעקוף מימין רק במקרים שבהם רכב שמלפניך פונה שמאלה, עקיפת חשמליות או בכביש חד סטרי בעל מספר נתיבים.

קנסות

למשטרה יש סמכות לתת קנסות במקום עד לגובה של 36 יורו והשוטר חייב להנפיק דו"ח. פרק הזמן לתשלום קנס הוא שבועיים. אפשר לבקש זימון לבית משפט במקום אבל השוטר יצטרך לקחת דמי פיקדון.

כבישי אגרה

באוסטריה ישנם הרבה כבישי אגרה (Mautstelle). אם השכרת רכב באוסטריה ואתה מתכנן לנסוע בהם, חובה לקנות מדבקת אגרה ולהדביקה במקום בולט. מדבקות ניתן לרכוש בתחנות דלק, חנויות שקרובות לגבול, בסניף הדואר ובחנויות טבק. 

 

טיפים מועילים

מספרי חירום

משטרה – 133.
אמבולנס – 144.
מכבי אש – 122.
חילוץ הרים – 140.

תנאי כביש

נסיעה בכבישים ההרריים יכולה להיות מעניינת בעת השכרת רכב באוסטריה אבל צריך להיזהר במיוחד בחורף, הכביש עלול להיות מכוסה בקרח או חסום על ידי שלג.

הכבישים שמחוץ לערים פנויים בדרך כלל אבל באזורי הגבול עם הונגריה, סלובקיה וצ'כיה יש תנועה כבדה לפעמים יש הגבלת נסיעה בזמנים שבהם זיהום האוויר כבד.

בעת תדלוק

רוב תחנות הדלק פועלות מ-8:00 בבוקר ועד 20:00, ישנן תחנות שפועלות 24 שעות ביממה בערים הראשיות. באופן כללי,למעט חריגים , ניתן לתדלק באמצעות כרטיס אשראי.

חניה

"אזור חניה כחול" נמצא בערים הגדולות, בו אפשר לחנות למשך שעה וחצי או שלוש שעות מקסימום כפי שמצוין בשלט שליד. כרטיסי חניה ניתן לרכוש בבנקים, תחנות דלק ובחנויות טבק ובעת חניה, צריכות להיות מוצגות מבעד לשמשה הקדמית.

זכות קדימה

יש לתת זכות קדימה לחשמליות אשר חוצות את הדרך.

אם הגעת עד לחלק זה של העמוד כנראה שאת/ה מחפש/ת רכב להשכרה באוסטריה, הרשו לנו להעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית, צרו עמנו קשר עוד היום! כי השכרת רכב באוסטריה עם אוויס זה בדיוק מה שחיפשת!

 

Avis Preferred

מועדון לקוחות בינלאומי

>>לחץ להשוואת רכבים רכבים להשוואה/הסרה

הניוזלטר של Avis

הירשמו היום לניוזלטר של Avis וקבלו מבצעים, חדשות והטבות ישירות לפני כולם!

פריסת סניפים ארצית

ל Avis ישראל 31 סניפים להשכרה ומכירת רכב הפזורים בכל הארץ מנהריה בצפון ועד אילת בדרום.

לשיחה עם נציג
הכנס מספר טלפון ונציגנו יחזור אליך טלפונית בהקדם
אנא הזן מספר חוקי
יש לבחור שירות
תודה על פנייתך!
}